• Kazancınız 38%
1B Doğal Siyah Nanofilamet Protez Saç

1B Doğal Siyah Nanofilamet Protez Saç


Liste fiyatı: 1.950,00 TL  

1.200,00 TL

Kazancınız: 750,00 TL (38%)
10 Gün
60000 points
Stokta olan
 

Nanofilament ® Protez Saç Sistemleri Kadın Erkek Ve Çocuklar İçin 

 Nanofilament ® Hair Replacement Systems Protez saç kullanıcıları şunu çok iyi bilirler ki protez saç uygulayan firmalar başınıza uygun ölü alır ve size özel bir protez saç hazırlarlar. Fakat ne yazık ki 2,5 3 ay süren uzun bekleyiş süresi bazen can sıkıcı olabiliyor; Biz VOGUE HAIR ® Hair Replacement Systems Türkiye distribütörü olarak size dünyanın en ünlü saçlandırma sistemlerinin ürünlerini tek yetkili olarak sunmaktayız. Bu yüzden arkamızda 1990 yılından itibaren saçlandırma sektöründe lider bir markanın ARGE uzmanları tarafından mükemmel olarak tasarlanmış ürünlerini sürekli stoklarımızda bulundurarak protez saç sistemlerinin Ferrari’si olarak hizmet vermekteyiz Artık Uzakdoğu’ndan ithal edilen kalitesiz malzemeler ile üretilen protez saçları kullanmak zorunda değilsiniz.

VOGUE HAIR ® uzmanları ve tasarımcıları bir araya gelerek en mükemmel alt yapıya sahip son teknoloji “Nanofilament ® Hair Replacement Systems” ile Kadın Erkek Ve Çocuklar İçin protez saç dünyasında devrim yaratan protez saç ürünleri ve yenilikleri ile değişim zamanı olduğunu ürünlerin kalitesi ve kullanıcıların yorumları ile sizde fark edeceksiniz.

VOGUE HAIR ® uzmanları ve tasarımcıları tarafından üretilen protez saç ürünleriniz altı faklı ölçüde ve 20 farklı saç rengi ile etrafında çok ince PU ile çevrili dayanıklılık için ince bir alt yapı ile entegre edilmiş çerçeve ile, ultra hafif, rahat ve serin Nanofilament ® smart base alt yapı ile yapılmıştır. Nanofilament ® altyapıya sahip protez saçlarda kullanılan saçları “%100 Doğal Virgin Hair “ işlem görmemiş doğal ham saç ile özenle özellikle çok yumuşak olması ve doğal olarak uzayan saç görünümünü korumak amacı ile sadece 1. Kalite % 100 insan saçı kullanılarak protez saç üniteleri hazırlanır.

Alın bölümünde saç çizgisi en iyi görünümlü özel protez saç sistemleri için Nanofilament ® teknolojisi ile doğal saçınızdan ayırt edilemeyen alın bölümündeki saç çizgisi en doğal protez saç ürünüdür. Nanofilament ® Smart Base Protez Saç sistemlerinin diplerini incelediğinizde kafa derisinde diplerinde siyah noktalar halinde çıkan ekim saçlar gibi değil çok daha doğal deri üzerinde sağ kafa derisi dışında büyüyor gibi görünüyor ve saç diplerinde muhteşem bir doğallık söz konusudur.

Ayrıntılı bilgi için 444 3 671 numaradan protez saç uzmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Ürünü satın alarak Mekezlerimizde sadece  50 usd uygulama ücreti ödeyerek 444 3 671 numaralı hattan arayarak sertifikalı protez saç uzmanlarımıza uygulata bilirsiniz.