Çıt Çıt Saç 8 Parça Açık Sarı Gerçek Saç

Çıt Çıt Saç 8 Parça Açık Sarı Gerçek Saç


 

786,00 TL

39300 points
SACH-AS10
Stokta olan
 

Çıt Çıt Saç 8 Parça Açık Sarı Gerçek Saç

Açık Sarı saçlara sahip sarışın kadınlar açık sarı rengi kuşkusuz günümüzün modern tarih boyunca en çok istenen ve seksi saç renklerinden biri olarak kabul edilir. Marilyn Monroe gibi sadece eğlence sektöründe en ünlü sarışın gibi ikon olan sarışın güzellikleri manyetizma, zeka ve inanılmaz güçlü bir kadınsı ve seksiliği sağlıklı bir dengeye sahip Açık Sarı Gerçek Çıt Çıt Saç 8 Parça muhteşem parlaklığı ve ipeksi dokusuyla saçlarınıza dokunulası bir ifade kazandırır.

Açık Sarı Gerçek Çıt Çıt Saç 8 Parça set olarak en göz alıcı saç rengi ile dikkat çekmek isteyenler için hem parlak seksi ve yaklaşılabilir gibi sıfatlar ile bağlantılıdır.

 

 Sach ® Çıt Çıt Saç 8 Parça Açık Sarı renk boyalı gerçek Saç ile artık kısa saçlara sahip birçok kadın çok kolay bir şekilde ve en uygun fiyatlarla saçlarının uzunluk ve hacmini kolaylıkla değiştirebilirler!

Çıt Çıt Saç 8 Parça Açı Sarı renk boyalı çıt çıt saçlar Uygun fiyatları, kolay takılıp çıkarılması ile çok kolay olan çıt çıt saçlar kendi saçınızdan ayırt edilemez.

Açık Sarı renk boyalı Çıt Çıt Saç 8 Parça sadece birkaç dakika içerisinde saça kolayca takılıp yeniden saçtan kolaylıkla çıkarılabilir. Açık Sarı renk boyalı Çıt Çıt saç ile kısa saçlar bir anda belinize kadar uzanan boydan çok pratik bir şekilde şık bir topuza dönüşür!

Açık Sarı renk boyalı Çıt Çıt Saç %100 doğal gerçek insan saçından üretilen ve 60cm uzunluğa sahip bu Açık Sarı renk boyalı Çıt Çıt saç günümüzün güzellik trendlerinden uzun saçlar için kısa saçlarınızın bir çırpıda yeni modaya uygun şık bir saç stiline bürünmesini sağlar.
 
Her bir Açık Sarı renk boyalı çıt çıt saç setinin içerisinde tam 8 adet 60 cm uzunluğunda değişik bant genişliklerine sahip Çıt Çıt saç vardır.Açık Sarı renk boyalı Gerçek Çıt Çıt Saç Set İçeriği


•    2 Adet 3lü Klips 13,5Cm.
•    2 Adet 2li Klips 9,5Cm
•    4 Adet 2li Klips 8Cm

Hiçbiri