Çıt Çıt Saç 8 Parça Karamel Rengi Gerçek Saç

Çıt Çıt Saç 8 Parça Karamel Rengi Gerçek Saç


 

786,00 TL

39300 points
SACH-KRB7.3
Stokta olan
 

Çıt Çıt Saç 8 Parça Karamel Rengi Gerçek Saç

Karamel Rengi Boyalı Gerçek Çıt Çıt Saç sıcak toprak tonları ile içinizdeki renkli kişiliğin dışa yansımasını ve karamel saç rengi renkli muhteşem kişiliğin çok yönlüğünü yansıtan çok özel bir saç rengidir.

Karamel Rengi Gerçek Çıt Çıt Saç çok yönlü renk tonları ile fraklı giyim tarzları ile uyum içerisinde kullanabileceğiniz bir saç rengidir. Karamel Rengi Gerçek Çıt Çıt Saç farklı ve sıra dışı bir kişiliğe sahip kişilerin vazgeçilmez seçimidir.

Karamel Rengi Boyalı Gerçek Çıt Çıt Saç rengi farklı derinliklere sahip kahverengi yansımalar ile, canlı bakır dore ve altın sarısı tonları yansımaları ile seçtiğiniz kişiliği ve size herhangi gün hangi kadını oynamak istiyorsanız o ruhu seçmenize olanak sağlar.

Sach ® Çıt Çıt Saç 8 Parça Karamel Rengi Boyalı Gerçek Saç ile artık kısa saçlara sahip birçok kadın çok kolay bir şekilde ve en uygun fiyatlarla saçlarının uzunluk ve hacmini kolaylıkla değiştirebilirler!

Karamel Rengi Boyalı Gerçek Saç Çıt Çıt Saçlar Uygun fiyatları, kolay takılıp çıkarılması ile çok kolay olan çıt çıt saçlar kendi saçınızdan ayırt edilemez.

Karamel Rengi Boyalı Gerçek Saç Çıt Çıt saçlar, sadece birkaç dakika içerisinde saça kolayca takılıp yeniden saçtan kolaylıkla çıkarılabilir. Çıt Çıt saç ile kısa saçlar bir anda belinize kadar uzanan boydan çok pratik bir şekilde şık bir topuza dönüşür!

Karamel Rengi Boyalı Gerçek Çıt Çıt Saç %100 doğal gerçek insan saçından üretilen ve 60cm uzunluğa sahip bu Çıt Çıt saç günümüzün güzellik trendlerinden uzun saçlar için kısa saçlarınızın bir çırpıda yeni modaya uygun şık bir saç stiline bürünmesini sağlar.
 
Her bir çıt çıt saç setinin içerisinde tam 8 adet 60 cm uzunluğunda değişik bant genişliklerine sahip Çıt Çıt saç vardır.


Karamel Rengi Boyalı Gerçek Çıt Çıt Saç Set İçeriği


•    2 Adet 3lü Klips 13,5Cm.
•    2 Adet 2li Klips 9,5Cm
•    4 Adet 2li Klips 8Cm

Hiçbiri