Çıt Çıt Saç 8 Parça Mavi Siyah Gerçek Saç

Çıt Çıt Saç 8 Parça Mavi Siyah Gerçek Saç


 

786,00 TL

39300 points
SACH-MSB1
Stokta olan
 

Mavi Siyah Çıt Çıt saç rengi sadece seksi, gizemli ve çekici değil. Tarih boyunca, siyah saçlı kadınlar beyinleri, iç güzellikli, gücü, ihtirası ile gizem ve güven ile ilişkili bulunmuştur.

 Mavi Siyah Çıt Çıt Saç ile kendini muhteşem güçlü ve cazibeli hissetmeniz olasıdır. Sach ® Çıt Çıt Saç mavi siyah boyalı bir şekilde sizlere sunulmaktadır.

Mavi Siyah Çıt Çıt Saç en kaliteli saç boya markaları Wella Koleston Perfect 2/8 Mavi Siyah Loreal Majirel 2.10 Mavi Siyah Saç Boyası ile boyanarak sizlerin beğenisine sunulmuştur.

Mavi Siyah Çıt Çıt Saç kaliteli saç boya markaları ile boyandığı için sorunsuz bir şekilde uzun zaman kullanabilirsiniz.

 

Sach ® Çıt Çıt Saç 8 Parça Mavi Siyah Gerçek Saç ile artık kısa saçlara sahip birçok kadın çok kolay bir şekilde ve en uygun fiyatlarla saçlarının uzunluk ve hacmini kolaylıkla değiştirebilirler!

Mavi Siyah Gerçek Saç Çıt Çıt Saçlar Uygun fiyatları, kolay takılıp çıkarılması ile çok kolay olan çıt çıt saçlar kendi saçınızdan ayırt edilemez.

Mavi Siyah Gerçek Saç Çıt Çıt saçlar, sadece birkaç dakika içerisinde saça kolayca takılıp yeniden saçtan kolaylıkla çıkarılabilir. Çıt Çıt saç ile kısa saçlar bir anda belinize kadar uzanan boydan çok pratik bir şekilde şık bir topuza dönüşür!

Mavi Siyah Gerçek Saç %100 doğal gerçek insan saçından üretilen ve 60cm uzunluğa sahip bu Çıt Çıt saç günümüzün güzellik trendlerinden uzun saçlar için kısa saçlarınızın bir çırpıda yeni modaya uygun şık bir saç stiline bürünmesini sağlar.
 
Her bir çıt çıt saç setinin içerisinde tam 8 adet 60 cm uzunluğunda değişik bant genişliklerine sahip Çıt Çıt saç vardır.

Mavi Siyah Gerçek Saç Çıt Çıt Saç Set İçeriği
•    2 Adet 3lü Klips 13,5Cm.
•    2 Adet 2li Klips 9,5Cm
•    4 Ader 2li Klips 8Cm

Hiçbiri