Çıt Çıt Saç 8 Parça Platin Sarı Gerçek Saç

Çıt Çıt Saç 8 Parça Platin Sarı Gerçek Saç


 

786,00 TL

10 Gün
39300 points
SACH-PS900
Stokta olan
 

Çıt Çıt Saç 8 Parça Platin Sarı Gerçek Saç

Platin Sarı Gerçek Çıt Çıt Saç 8 Parça set olarak en göz alıcı saç rengi ile dikkat çekmek isteyenler için hem parlak seksi ve yaklaşılabilir gibi sıfatlar ile bağlantılıdır. Platin Sarı Gerçek Çıt Çıt Saç sarışın kadınlara plajda bronz ten ile mükemmel bir çekicilik katar.

Platin Sarı Çıt Çıt Saç güneşli ve neşeli insana mutluluk veren bir gün olduğunu hatırlatan ve sarışın kadınların karşı cinnşeri için her zaman altın renginin göz alıcılığı ile değerli ve muhteşem çekici bir ifadesi vardır.

Platin Sarı Gerçek Çıt Çıt Saç 8 Parça ile sizde tarzınız hakkında çevrenize kaygısız ve ihtiraslı bir yönünüzün olduğunu ifade edebilirisiniz. Bir çok erkeğin hayalinde her zaman sarışın bir kadın olduğunu unutmayın.
Platin Sarı Gerçek Çıt Çıt Saç size pek çok kadın tarafından dostu hayranlığın bir nesnesi olmayı emin ve en çok erkekler tarafından arzulanan bir ikoncan olarak görülür.

 

Sach ® Çıt Çıt Saç 8 Parça Platin Sarı renk boyalı gerçek Saç ile artık kısa saçlara sahip birçok kadın çok kolay bir şekilde ve en uygun fiyatlarla saçlarının uzunluk ve hacmini kolaylıkla değiştirebilirler!

Çıt Çıt Saç 8 Parça Platin Sarı renk boyalı çıt çıt saçlar Uygun fiyatları, kolay takılıp çıkarılması ile çok kolay olan çıt çıt saçlar kendi saçınızdan ayırt edilemez.

Platin Sarı renk boyalı Çıt Çıt Saç 8 Parça sadece birkaç dakika içerisinde saça kolayca takılıp yeniden saçtan kolaylıkla çıkarılabilir. Platin Sarı renk boyalı Çıt Çıt saç ile kısa saçlar bir anda belinize kadar uzanan boydan çok pratik bir şekilde şık bir topuza dönüşür!

Platin Sarı renk boyalı Çıt Çıt Saç %100 doğal gerçek insan saçından üretilen ve 60cm uzunluğa sahip bu Platin Sarı renk boyalı Çıt Çıt saç günümüzün güzellik trendlerinden uzun saçlar için kısa saçlarınızın bir çırpıda yeni modaya uygun şık bir saç stiline bürünmesini sağlar.
 
Her bir Platin Sarı renk boyalı çıt çıt saç setinin içerisinde tam 8 adet 60 cm uzunluğunda değişik bant genişliklerine sahip Çıt Çıt saç vardır.


Platin Sarı renk boyalı Gerçek Çıt Çıt Saç Set İçeriği


•    2 Adet 3lü Klips 13,5Cm.
•    2 Adet 2li Klips 9,5Cm
•    4 Adet 2li Klips 8Cm

Hiçbiri