İade Şartları

Kuaforum.Com İade Şartları
 
    * Postiş , Çıtçıt saç , Kaynak Saç ver Saçtan mamül bütün ürünler boya işlemi , kesim işlemi yapılığı, saç ürününün formu bozulduğu takdirde iadesi kabul edilmez.
    * Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesaire şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.
    * İade, orijinal ambalaj ile yapılmalıdır.
    * Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde eser iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.
    * Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici veya tedarikçi firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır.
    * İade edilen ürün Kuaforum.com
ye ulaştıktan sonra teknik servis incelemesine gönderilir. Yapılan kontrollerde ürünün kullanım kitapçığında belirtilenin dışında hatalı kullanım veya teknik servis bilgisi dışında montaj hatası yüzünden arızalı hale getirildiği yönünde ilgili teknik servis raporu verilirse iade kabul edilemez.
    * 7 günlük süre içinde yapılan iadelerde gönderi bedeli müşteriye aittir.

 İşbu sözleşmenin uygulanmasında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile Kuaforum.com'un yerleşim yerindeki Tüketici Mahkemeleri yetkilidir.
 
 Siparişin sonuçlanması durumunda ALICI işbu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılacaktır.
Kuaforum.Com