L'Oréal Efassor

L'Oréal Efassor Boya Silici


 

129,00 TL

L'Oréal
6450 points
Stokta olan
 

 

L'Oréal Efassor Her Kutuda 28 Gram  12adet 12X28

L'Oréal Efassor Kullanımı


L'Oréal Efassor Boya Silici Nasıl Kullanılır Kullanımı


L'Oréal Efassor Boya Silici metal olmayan tercihen plastik veya cam bir kap içinde karıştırın
L'Oréal Efassor Boya Silici Boya Silme ve Yoğun Renk Yansımalarında Temizleme işleminde kullanılır.

Saçınızda aşırı yoğun boya yüklenmesi durumunda ya da istemediğiniz küllü ve yeşil mat yansımaları temizlenme işleminden önce silme L'Oréal Efassor Boya Silici Kullanımı.

1 paket (28 gr) L'Oréal Efassor Boya Silici 60 ml kaynar su ile karıştırıp sünger yardımı ile komple saçın yoğun yansıma istemediğiniz yerlerini silerek temizleyin, 5-20 dakika bekleyin istediğini sonucu elde ettikten sonra saçlarınızı yıkayın ve istediğini saç boyasını yapınız.1 tona kadar açık nüanslarda ve açık renklerde L'Oréal Efassor Boya Silici Kullanımı:

 1 paket (28 gr) Efassor'u 60 ml kaynar su ile karıştırıp belirli bölgelere fırça ile uygulayarak 10-20 dakika bekleyin.

2 tona kadar orta nüanslarda L'Oréal Efassor Boya Silici Kullanımı:

 1 paket (28gr) L'Oréal Efassor Boya Silici 75 ml 20 volüm oksidan krem ile karıştırıp saçın silmek istediğiniz belirli bölgelere fırça ile uygulayın 15-40 dakika bekleyin ve yumuşak bir şampuan ile yıkayınız.

Çok Yoğun boya yüklenmiş koyu nüanslarda L'Oréal Efassor Boya Silici Kullanımı:

 1 paket (28 gr) L'Oréal Efassor Boya Silici 75 ml 30 volüm oksidan ile karıştırıp saçınızın koyuluğunu istemediğiniz yerlerine sürün işlemin sonunda gerekirse fırça ile diplere uygulayın, 35-60 dakika bekleyin.L'Oréal Efassor Uygulama:

L'Oréal Efassor uygulamasını yaparken yıkanmamış kuru saç üzerine şampuan yapar gibi veya yumuşak bir boya fırçası ile en çok boya yüklenmiş bölümlerden başlayarak uygulayınız.

Çok fazla boya yüklenmiş bölgeleri belirlemek için boyalı saçın üstüne yıkama setinde çabuk bir uygulama yapınız. (Doğal İşlem Görmemiş ve Natürel Saçlara Uygulamayın)

L'Oréal Efassor uygulamasının ardından ph nötr bir yumuşak şampuan uygulayın ve durulayın ardından ikinci kez L'Oréal Efassor Boya Silici uygulamadan evvel saçı fönle kurutun.

L'Oréal Efassor Boya Siliciyi tekrar uyguladığınızda boyanın koyu ve silmek istediğiniz ile uygulamada dayanıklılık gösterdiği bölgelerden başlayın. Diğer bölgelerdeki saçları alüminyum folyo ve ya pamuk desteği ile koruyun.
İstenilen saç tonundan daha fazla saçın açılmaması için L'Oréal Efassor Boya Silici  uygulanmış saçı düzenli olarak kontrol edin.

Efassor Durulama Aşaması:

L'Oréal Efassor Boya Silici  saçta iken emülsiyon yapın ve bol su ile durulayın.
Tahriş belirtisi gösteren saç derisine veya çok hassaslaşmış saçlara kesinlikle uygulamayın. Yüz ve göz ile temasını engelleyin.
Profesyonel Kuaför kullanımı içindir.

L'Oréal Efassor Boya Silici Saçtan Boya Çıkarıcı Bir Üründür.

 

No posts found