Mikro Bant

Sach Mikro Bant Kaynak Saçlar Hakkında Bilgiler

Mikro bant kaynak saçlar bir saç uzatma ve yoğunlaştırma sistemidir. Var olan saçlarınızın üzerine ilaveten kolayca takıp çıkarabileceğiniz % 100 Gerçek insan saçından hazırlanan ek saçlardır. Kullanımı rahat ve basittir, kendiniz takıp çıkarabilirsiniz.

Mikro Bant Saçların Bakımı Nasıl Yapılmalıdır?

Mikro bant kaynak saçlar için ekstra bir bakım yapmanıza gerek yok. Sadece kullanmadığınız zamanlarda poşet veya çanta içerisinde bekletmeyin, Bir yere asarak havalandırın. Bunun haricinde sürekli yıkama gerektirmez.

Mikro Bant Kaynak Saçlarda Boyama İşlemleri Yapılabilir mi?

Mikro bant kaynak saçlarda boyama işlemi % 100 doğal İnsan saçı olduğu için; kendi saçınıza ne işlem yapıyorsanız bu saçlarda da uygulayabilirsiniz. Ama kendi saçınıza ne yapamıyorsanız, bunlara da yapamıyorsunuz. Yani aşırı derecede açma işlemleri, röfle vs bu saçları da yıpratır. Bunlara dikkat etmeniz gerekir.

Mikro Bant Kaynak Saçlar Nasıl Yıkanır?

Çok basit. Bir leğen içerisine şampuanlı ılık su hazırlayın ve bu saçları daldırıp çıkarın. Durulması da aynı şekilde yapılır. Kesinlikle duş altında yıkamayın.

Mikro Bant Kaynak Saç Hangi Modellerde Verilir?

Mikro bant kaynak saçları maşa ile düz ya da dalgalı modeller halinde kullanabilir siniz.

Sach Peruk Online Satış Sitemizden Kapıda Ödeme Yöntemi İle Güvenli Bir Şekilde Ham Saç İle İmal Edilmiş Doğal Peruk  Çıt Çıt Saç  Mikro Bant Kaynak SaçTakma Kahkül, Atkuyruğu, Postiş vs