Oksidan Kremler

Oksidan Kremler

Oksidan Kremler Saç Boyaları ile kullanılmak üzere klasik peridrol (hidrojen peroksit) yerine saç derisi ile dost ve saç boyalarının kıvamını doğru oranda olmasını sağlayacak saç boya çalıştırıcı ve yadımcı kuaför malzemeleri dir.  Oksidan Kremler saçın rengini doğru tutturmak için modern kadının saç boyasında kaliteli bir saç boya sonucunun elde edlebilmesi için kullanılması gereken en önemli saç boyası ile Oksidan Kremler stabil hidrojen peroksit içeriğie sahiptir.

Oksidan Kremler hangi marka olursa olsun ağzı sıkıca kapalı bir şekilde güneş görmeyen serin bir yerde oda ısısında muhafaza edilmelidir.

Oksidan Kremler hakkında merak ettiklerinizi aşşağıdaki genel başlıklar ile cevaplanmıştır. Oksidan Kremler hakkında başka merak ettiğini şeyler varsa sa

  • Oksidan Krem Ne İşe Yarar

Oksidan Krem saç boyasının çalışması için gerekli olan stabil hidrojen peroksit içerir ve saç boyasınının çalışmasını sağlar.

  • Oksidan Krem Nedir

Oksidan krem klasik hidrojen peroksit haplar ile yapılmakta olan saç boyasının modern ve stabil bir şekilde güvenle saçlarınıza saç boyasının çalışması için kullanabileceğiniz saç boyasına gerekli olan aktivatördür.

  • Oksidan Krem Kullanım

Oksidan krem kullanımı kullanacağınız saç boyasına göre ve saç açma dereccesine göre değişiklik gösterir.

  • Oksidan Krem ile Saç Açma

Oksidan krem ile saç açmak  mümkündür doğru saç boyası seçimi ile ektra açık sarı saç boyaları ile 40 volüm % 12 lik oksidan krem ile saçlarınızı açmak amacı ile kullanılabilir. 

  • Oksidan Krem Saç Açarmı

Evet! Oksidan krem saç açar.

  • Kuaför Oksidan Krem

Kuaforum.com Online Kuaför Malzemeleri satış sitesi kuaför malzemeleri satışı yapmaktadır ve sadece profesyonel kuaför malzemeleri ile kuaför oksidan kremleri satmaktadır. Profesyonel Kullanım içindir.

  • Oksidan Krem Fiyatı

Oksidan krem fiyatları güncel ve en ekonomik fiyatlardır.

  • Oksidan Fiyatları


Oksidan kremler genel olarak dört farklı volüme sahip derecelerde satışa sunulmaktadır.


10 Volüm %3 'lük, 20 Volüm. %6 'lık, 30 Volüm %9 'luk, 40 Volüm %12 'lik olmak üzere dört farkı değere sahiptir


10 Volüm %3 'lük Oksidan Krem en düşük değere sahip olan Oksidan Krem genelde kuaförler arasında cila diye tabir edilen saç renginin hiç bir şekilde açılmaması ama saç boyasının içindeki pigmentlerin saça transfer olabilmesi için gerekli oksijen değerine sahip bir oksidan kremdir.


20 Volüm. %6 'lık Oksidan Krem beyaz kapatmalarda ve 1 tona kadar açma işlemlerinde kullanılmaktadır. Eğer saçlarınızı ana saç renginden en fazla 1 ton açacaksanız veya koyulaştıracaksanız sizin için ideal seçim 20 Volüm. %6 'lık oksidan kremdir.


30 Volüm %9 'luk Oksidan Krem saç boyası ile saçını 2 ve 3 tona kadar açmak isteyen kişilerin tercihi 30 Volüm %9 'luk oksidan krem olmalıdır. Peki, nasıl hesaplayacaksınız. Saçlarını boya katalogunda eğer 5 numara açık kestane rengine sahipse ve siz saçlarınızı 8.1 koyu sarı küllü boyayacaksanız sizin için en uygun seçim 30 luk oksidan kremdir çünkü sizin saçınız ile yapmak istediğiniz saç rengi arasında toplam 3 ton fark vardır.


40 Volüm % 12 lik Oksidan Krem ile saç açma saçlarını 4 - 4,5 tona kadar açmak için ideal bi rseçimdir.  40 Volüm %12 'lik oksidan krem ekstra açık sarı tonlara ve ya açık renk yansımalara sahip tonlar için ideal bir seçim olacaktır.

 

Reviews

No posts found