Takma Kaş

Takma Kaş


 

445,00 TL

22250 points
Stokta olan
 

Takma Kaş & Protez Kaş

Takma Kaş 1 Çift Şeklinde Satışa Sunulmaktadır. % 100 İnsan Saçından El ile tek tek imal edilmiştir.

Takma Kaş Dünyada yeni  trend olan bir sistemdir. Kaşı olmayan kişiler için İNSAN SAÇ KILINDAN üretilmiş doğal bir sistemdir.  Özellikle Kaş için Kalıcı Makyajı ( Tatto ) beğenmeyenlerin tercihidir.

Suya karşı dayanıklıdır, özel bir cilt yapıştırıcısı ile yapıştırılır ve hiçbir şekilde zararı yoktur.

Kişilerin cilt yapısına göre ( yağlı ciltlerde daha kısa süre, kuru ciltlerde daha uzun süre )  kalıcılık süresi değişmektedir.

 Ten renginize uygun olanı satın alabilirsiniz, hatta yapıştırıcını da aldığınızda kendiniz evde takabilirsiniz. Farklı şekilleri mevcuttur ( yuvarlak kaş , kavisli kaş gibi )Erkekler de kullanabilir.

 

% 100 insan saçından nano teknoloji ile üretilmiş olan SACH ® takma kaş & protez kaş şimdiye kadar yapılmış en gerçekçi ve 50cm yakından bakılsa dahi takma kaş & protez kaş kullandığınız belli olmaz.

takma kaş & protez kaş kaşlar için, ayrı ayrı gerçekçi bir cilt gibi bir zemin üzerine el işçiliği ile hazırlanmıştır. SACH ® takma kaş & protez kaş Fabrikasyon bir ürün değildir. Elbette her kişinin erkek ve kadın olmak üzere yüz, kemik ve morfolojik yapısı farklı olduğu gibi kaş yapısı da ince, kalın veya farklı kıvrım ve acılarda farklıdır. Bu yüzden farklı şekil incelik ve kalınlıkta üzerine oturtulmuş takma kaş & protez kaş çeşitleri mevcuttur.

 

Sach ® markası ve kalitesi ile üretilmiş olan profesyonel kalitede takma kaş & protez kaş çeşitleri kaş dökülmesini gizler ve kaş hattı üzerine yerleştirildiğinde doğal uzayan büyüyen gerçek kaş görünümünü verir. Kendi kaşlarını kaybetmiş çocuklar, kadınlar ve erkekler için, bu gerçek kaşınıza en yakın gerçek insan saçından üretilmiş olan sach ® takma kaş & protez kaş saç için piyasadaki ürünler içerisinde en yakın takma kaş & protez kaş uygulamasıdır.


 Deniz, güneş, havuz, spor aktiviteleri ve duş alırken takma kaş & protez kaşlarınız ile sorunsuz bir şekilde sosyal hayatınızı devam ettirebilirisiniz. Bu aktivitelerden önce takma kaş & protez kaşlarınızın yapıştırıcının aynı gün uygulanmış olması ve etkisinin yeni başlamış olması tavsiye edilir. Aşırı sıcak, terleme ve cildinizin yağlanması kaşların altında kullanılan yapıştırıcının etkisinin zayıflamasına neden olacaktır. Bu gibi durumlarda yapıştırıcı ile tazeleme yapabilirsiniz.

Uygulama:

Takma kaş & protez kaş uygulanacak alan toz, kir ve yağdan arındırılması için öncelikle temiz ve kuru hale getirilir. Sach ® takma kaş & protez kaş çok yumuşak ve gerçekçi bir görünüm için kaş modelleri takılmadan önce takılacak olan kaş hattınız üzerine prova amaçlı yerleştirilir ve yer belirlendikten sonra kaş kalemi ile takılacak yerlerin başlangıç ve bitiş yerleri ile yüksekliği ayarlanır. Takma kaş yapıştırıcısı kaşların arka yüzeyine dikkatlice çok az miktarda fırça yardımı ile sürülür ve yerine yapıştırılır.

 

Kullanım Süresi:

Sach ® takma kaş & protez kaş yapıştırıldıktan sonra her kişinin cildinin yağlanma süresine göre birkaç günde bir yapıştırıcı ile yeniden defalarca kullanabilirsiniz. Sach ® takma kaş & protez kaş ürünleri çok yumuşak deriye benzer bir materyal üzerine hazırlandığı için çok nazik ve hassas bir üründür bu yüzden takıp çıkarma esnasında nazik bir şekilde kullanılması gerekmektedir.

Alopecia Totalis ve Alopesi Areata hastaları için takma kaş ve protez kaş ....

Kaş Ekimi, Kemoterapi Hastaları için Kaş, Protez Kaş   Kaş Nereden Alınır, Takma, Takma Kaş, Takma Kaşlar, Yapay Kaş, Yapıştırma Kaş, Takma Kaş Fiyatları

No posts found